معرفی کیس کامپیوتر گیم مکس مدل RockStar 1

ساخت وبلاگ

کیس کامپیوتر

برای خرید کیس کامپیوتر چه فاکتورهایی را باید در نظر گرفت؟ این راهنمای ساده هر آنچه را که باید بدانید را توضیح می دهد. شکل کیس کامپیوتر نوع و اندازه اجزای آن را تعیین می کند و همچنین بر راندمان خنک کننده دستگاه تاثیر می گذارد. اندازه، یکی از مهمترین جنبه های کیس کامپیوتر است. به طور کلی سازندگان در این زمینه کیس های کامپیوتر را در چهار سایز کوچک Mini Tower، Mid Tower و Full Tower طراحی می کنند.

اندازه کامپیوتر مستقیماً اندازه سایر قسمت های دستگاه به ویژه مادربرد را تعیین می کند. مانند سایر قطعات مانند RAM، SSD، HDD یا درایو نوری، اندازه کیس کامپیوتر مسئله مهمی نیست، این قطعات معمولاً در اندازه های کوچک طراحی می شوند و به راحتی در قالب های مختلف جای می گیرند.

انواع کیس کامپیوتر

وقتی نوبت به یافتن بهترین کیس کامپیوتر برای شما می رسد، باید موارد زیادی را در نظر بگیرید. یکی از موارد مهمی که باید به آن توجه کرد سیستم خنک کننده کیس است. جریان هوا باید در نظر گرفته شود. خنک نگه داشتن سخت افزار شما برای عملکرد خوب و آرامش خاطر برای سیستم شما ضروری است.

جریان هوا هنگام انتخاب بهترین کیس رایانه شخصی بسیار مهم است، به خصوص هنگامی که با قطعات پیشرفته در فضاهای تنگ سروکار دارید. قبل از خرید، بررسی‌ها و بررسی‌های کولرها را بررسی کنید و به یاد داشته باشید که کیس‌هایی با جلو و رویه شیشه‌ای اغلب جریان هوا را محدود می‌کنند و ممکن است به فن‌های اضافی نیاز داشته باشند.

زیبایی شناسی هنگام خرید یک کیس کامپیوتر مهم است، اما قبل از اینکه به آن برسید، باید نیاز خود به یک کیس کامپیوتر جدید، بودجه خود و کاری که می خواهید با آن انجام دهید را در نظر بگیرید. اگر اهل بازی هستید، قطعا زیبایی اولویت شما نیست و ظرفیت تمامی قطعات مانند کارت گرافیک برایتان مهم می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد فروش کیس استوک در تهران به لینک زیر مراجعه کنید و انواع کیس موجود را مشاهده نمایید.

https://noorstok.com/%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%da%a9%db%8c%d8%b3-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%88%da%a9-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86/

انواع مختلفی از کیس های کامپیوتری در بازار موجود است. هر کدام از آنها ویژگی های خاص خود را دارند که باید هنگام خرید بررسی شود. خروجی لوله خنک کننده مایع، پنجره شیشه ای، کنترل کننده سرعت فن و سیستم مدیریت کابل از جدیدترین امکانات و امکانات کیس های کامپیوتر است که در اکثر آنها به چشم می خورد.

یک نوع از کیس، کیس گیمینگ است که بیشتر برای بازی های کامپیوتری استفاده می شود. در ادامه به بررسی ویژگی کیس گیمینگ می پردازیم.

کیس کامپیوتر گیم مکس مدل RockStar 1

از قابلیت های کیس گیمینگ مکس مدل RockStar 1 می توان به پنجره شیشه ای و خروجی هدفون و ورودی میکروفون به تعداد دو عدد 3.5 میلی متری اشاره کرد. این کیس دارای فیلتر گرد و غبار است تا گرد و غبار داخل قطعات جای نگیرد و همچنین دارای قابلیت خنک کننده نورپردازی LED است.

این محصول دارای یک عدد پورت USB 3.0 و دو عدد پورت USB2.0 است. از قابلیت بصری چشمی برخوردار است.

مشخصات کیس کامپیوتر گیم مکس مدل RockStar 1

 • ارتفاع خنک‌کننده پردازنده: 170 میلی متر
 • طول کارت گرافیک: 380 میلی متر
 • جایگاه اسلات توسعه: 7 عدد
 • جایگاه فن در پنل جلویی: 2×120 میلی متر
 • جایگاه فن در پنل پشتی: 1×120 میلی متر
 • جایگاه فن در قسمت بالایی: 2×120 میلیمتری
 • تعداد فن نصب شده: 1 عدد
 • تعداد جایگاه فن: 3 عدد
 • سینی درایو 2.5 اینچی: 2 عدد
 • سینی درایو 3.5 اینچی: 2 عدد
 • سینی درایو 5.25 اینچی: 1 عدد
 • قابلیت‌ کیس: سیستم مدیریت کابل

برای مشاهده و دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص کیس های استوک به سایت نور استوک مراجعه نمایید و همینطور برای مشاهده اطلاعات بیشتر در خصوص کیس گیمینگ لینک زیر را کلیک کنید.

https://noorstok.com/product-category/case/assembled-case/gaming-case/

نپتون...
ما را در سایت نپتون دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : قمر nh123 بازدید : 101 تاريخ : پنجشنبه 14 مهر 1401 ساعت: 20:21